GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fajansplatta 13242376
nr 1324 2376
Fajansplatta
Ramad, 30x21 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:59:45
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)